Parkavimo sistemos

Automobilinis parkavimo daviklis – tai elektroninė valdymo sistema. Ji elektroniškai nustato atstumą Jūsų transporto priemonės atbulinės eigos metu ir įspėja apie bet kokias kliūtis Jūsų kelyje gana garsiu zumerio pypsėjimu bei šviesos diodų indikacija. Prieš pradedant prekiauti, šis produktas buvo kruopščiai ir griežtai testuojamas, todėl veikia tiksliai ir patikimai bet kokiomis oro sąlygomis, per šaltį ir karštį, per lietų ir sniegą. Parkavimo daviklių pagalba galėsite mėgautis patogesniu vairavimu.

Automobiliniai parkavimo davikliai sukurti teikti pagalbą parkuojant arba važiuojant atbuline eiga. Tačiau tai neatleidžia vairuotojo nuo atsakomybės važiuojant atbuline eiga. Tinkama vairavimo technika ir veidrodėlių naudojimas visada svarbūs.

Veikimo principas:

Įjungus atbulinės eigos pavarą, žalia/mėlyna šviesos diodų sistema pradeda mirksėti, zumerio pyptelėjimas duos ženklą apie sistemos aktyvavimą. Ir šviesos diodų aktyvavimas, ir pyptelėjimas praneš apie atstumo pasikeitimą žingsnis po žingsnio važiuojant atbuline eiga.

Privalumai:

▪ Garsinė ir šviesinė indikacija
▪ Atsitiktinių suveikimų eliminavimas
▪ Platus darbinės temperatūros diapazonas nuo -40°C iki +80°C
▪ Tikslus suveikimas bet kokiomis oro sąlygomis
▪ Europos Tarybos pritarimas, kokybė garantuota

Mūsų įmonė montuoja Steel Mate gamintojo parkavimo sistemas.

Laisvų rankų įranga

Instaliuojame laisvų rankų įrangą "Parrot" ir kitas klientų atsivežtas įrangas.

„Autoguna“ © 2017 Visos teisės saugomos.